Na Wspólnej 1001-1500

odcinek 1018

Na Wspólnej 6

Matka Ewy próbuje dowiedzieć się, dlaczego Ewa odeszła od męża. Weronika przeżywa spotkanie z Gęsickim.

Na Wspólnej 1018 – streszczenie
Matka Ewy dowiaduje się o rozstaniu z Romanen

Niespodziewana wizyta mamy Ewy rodzi wiele pytań. Domyśla się, że coś jest nie tak i domaga się wyjaśnień. Ewa nie ma ochoty niczego jej tłumaczyć. Zdezorientowana Irena wie, że nie uda jej się do niczego nakłonić córki dlatego postanawia porozmawiać z Romanem i mówi mu, że to on powinien pierwszy wyciągnąć rękę.

Załamanie Weronika po rozmowie z Gęsickim

Weronika jest załamana po tym jak dowiedziała się od Gęsickiego, że jest adoptowana. Alicja zapewnia ją, że dla niej na zawsze pozostanie jej siostrą. Oferuje jej także swoją pomoc gdyby chciała odszukać swojej prawdziwej biologicznej rodziny. Ale Roztocka nie chce już nikogo szukać.

Ciężka sytuacja finansowa Zimińskich

Problemy Zimińskich są coraz większe. Danuta dowiaduje się, że może zastąpić koleżankę i pracować jako opiekunka na kolonii. Daniel proponuje Oli i Ani wspólny wyjazd na wakacje, ale Ola ma poważne wątpliwości czy powinna myśleć o odpoczynku kiedy jej rodzina jest w ciężkiej sytuacji finansowej. Dębek spotyka się z Markiem i tłumaczy mu, że jego problemy uniemożliwiają im dalsze rozkręcanie interesu.

Kamil chce zamieszkać z Zuzą

Młody Hoffer proponuje Zuzie aby przeniosła się do niego na wspólną. Zuza nie kryje zaskoczenia i radości i zgadza się na przeprowadzkę. Oboje zastanawiają się nad tym czy Roman pogodził się już z odejściem Ewy. Zuza wpada na pomysł, że w tym wypadku Roman może liczyć na pomoc teściowej.

Na Wspólnej 1001-1500 – gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki „Na Wspólnej 1001-1500" oglądaj online na  platformie VOD player.pl.