Na Wspólnej 1001-1500

odcinek 1017

Na Wspólnej 6

Weronika dowiaduje się, że była adoptowanym dzieckiem państwa Wilk. Młody Konarski odnosi pierwszy znaczący sukces zawodowy.

Na Wspólnej 1017 – streszczenie
Spotkanie z Gęsickim

Alicja i Weronika nie mogą powstrzymać emocji przy spotkaniu z Gęsickim. Ten wyjaśnia im, że po wyjściu z więzienia chciał je odnaleźć. Przyznaje się, że od wielu lat znał państwa Wilk i nie może sobie wybaczyć, że jest winny ich śmierci po dziś dzień. Pokazuje siostrom zdjęcie ich mamy, która jest w zaawansowanej ciąży. Gęsicki mówi im, że pani Wilk tylko raz była w ciąży. Okazuje się, że Weronika musi być zatem ich adoptowaną córką.

Projekt Filipa odnosi sukces

Filip podczas spaceru z rodziną spotyka Reni i dowiaduje się, że klient przesunął im termin spotkania i muszą natychmiast pojechać na prezentację. Między Konarskimi rodzi się kłótnia, ale Marta zapewnia męża, że powinien pójść na służbowe spotkanie. Projekt Filipa okazuje się najlepszy, a jego agencja zdobywa duże zlecenie. Reni namawia go na wspólne świętowanie sukcesu, ale jednocześnie jest naprawdę dumna ze swojego męża.

Spotkanie Jerzego za plecami Izabeli wychodzi na jaw

Izabela dowiaduje się z artykułu, który pokazała jej Krystyna o spotkaniu Jerzego z Radeckim i Kasią. Jest wściekła na narzeczonego. Jerzy tłumaczy jej, że chciał w końcu sam porozmawiać z Radeckim, a pojawienie się Kasi na tym spotkaniu było zupełnym przypadkiem. Radecki potwierdza jego wersję i mówi, że cała sytuacja będzie świetną reklamą ich wspólnego filmu.

Na Wspólnej 1001-1500 – gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki „Na Wspólnej 1001-1500" oglądaj online na  platformie VOD player.pl.