Na Wspólnej 1001-1500

odcinek 1016

Na Wspólnej 6

Weronika i Alicja umawiają się na spotkanie ze znajomym ich rodziców. Dudek, w tajemnicy przed Izabelą, spotyka się z Radeckim. Igor wyjeżdża do Stanów.

Na Wspólnej 1016 – streszczenie
Gęsicki godzi się na spotkanie

Alicja jest zła na Gęsickiego. Mimo iż zabił jej rodziców w wypadku ten nie ma odwagi by z nią porozmawiać. Weronika stara się go zrozumieć – twierdzi, że to co się stało zniszczyło także jego życie. Chce się z nim spotkać jednak Alicja ma co do tego wątpliwości. Weronika dzwoni do Gęsickiego i ten potwierdza, że dobrze znał państwa Wilk. Zgadza się również na spotkanie.

Trudny okres Ewy

Ewa mówi Igorowi, że nie powinien przez nią odwleka wyjazdu do Stanów. Zapewnia, że sama sobie ze wszystkim poradzi. Roman proponuje Igorowi, że odwiezie go na lotnisko, ale słysząc, że będzie z nim mama już dłużej nie nalega. Ewa ciągle nie wie co dzieje się z Borysem. Kiedy wraca z lotniska postanawia złożyć mu wizytę w jego warszawskim mieszkaniu. Jest w szoku kiedy drzwi otwiera jej młoda kobieta.

Ostatnie zmiany w scenariuszu Jerzego

Dudek w tajemnicy przed Izabelą umawia się na spotkanie z Radeckim. Radecki uważa, że ich projekt stoi teraz na najlepszej drodze do realizacji. Jego zdaniem scenariusz w końcu nabrał kolorytu. Na spotkaniu zjawia się również Kasia, która osobiście chciała porozmawiać o swojej roli z Jerzym. Dudek wraca z restauracji bardzo podekscytowany i pełen zapału do pracy.

Na Wspólnej 1001-1500 – gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki „Na Wspólnej 1001-1500" oglądaj online na  platformie VOD player.pl.