Na Wspólnej 1001-1500

odcinek 1010

Na Wspólnej 6

Dudek nokautuje Radeckiego. Alicja i Weronika postanawiają odnaleźć osobę opiekującą się grobem ich rodziców. Brzozowscy dowiadują się, że Franek jest poważnie chory.

Na Wspólnej 1010 – streszczenie
Awantura między Dudkiem a Jerzym

Jerzy i Izabela oglądają w telewizji wywiad z Radeckim. Producent, w towarzystwie Kasi, opowiada o pracach nad ekranizacją powieści Dudka. Przedstawia Kasię jako odtwórczynię głównej roli i dodaje, że napisanie scenariusza powierzono Marcinowi Nowińskiemu. Jerzy natychmiast jedzie rozmówić się z Radeckim. Zastaje go w trakcie udzielania kolejnego wywiadu. Nie zważając na obecność kamery wszczyna awanturę. Radecki  z satysfakcją tłumaczy Dudkowi, że ma pełne prawa do wykorzystania jego powieści. Jerzy traci panowanie nad sobą i przechodzi do rękoczynów. Następnego dnia w prasie ukazuje się artykuł i zdjęcie z tego starcia. Okazuje się, że sprawa ma duży oddźwięk także w Internecie, a niektórzy sądzą nawet, że jest chwytem reklamowym.

Weronika i Alicją chcą odnaleźć Gęsickiego

Stróż pracujący na cmentarzu daje Weronice i Alicji numer telefonu do pana Gęsickiego, który od lat opiekuje się grobem państwa Wilków. Siostry dzwonią pod podany numer, ale jakiś mężczyzna mówi im, że to pomyłka. Już następnego dnia Weronika i Alicja zastanawiają się, czy nie należałoby wrócić do Bydgoszczy, aby odnaleźć Gęsickiego. Tymczasem Gęsicki poleca stróżowi, aby w przyszłości utrzymywał, że nie zna jego aktualnego numeru.

Dramat w rodzinie Brzozowskich

Lekarz słyszy szmery w sercu Franka i zleca badania. Zaniepokojony wynikami EKG przeprowadza badanie dodatkowe. Brzozowscy z wielkim niepokojem oczekują wyników. Lekarz oznajmia im w końcu, że ich synek ma poważną wadę serca, którą należy jak najszybciej operować. Kinga i Michał są zrozpaczeni.

Na Wspólnej – gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki „Na Wspólnej 1001-1500" oglądaj online na  platformie VOD player.pl.