Na Wspólnej 1001-1500

odcinek 1008

Na Wspólnej 6

Roman szaleje z zazdrości. Borys ma wypadek samochodowy. Dudek odmawia współpracy z Radeckim. Reni zaprasza Filipa na galę agencji reklamowych. Alicja i Weronika postanawiają odnaleźć grób rodziców.

Na Wpólnej 1008 - streszczenie

Chora zazdrość Romana

Marta, zaniepokojona stanem ojca, namawia go na spotkanie. Roman próbuje ją przekonać, że niepotrzebnie martwi się o niego. Wracając do domu zauważa Ewę rozmawiającą z Przemkiem. Rozszalały wpada do domu i prowokuje kłótnie z Kamilem. Podczas spotkania grupy terapeutycznej opowiada o swoich problemach. Mówi, że chwilami, obawia się, że znowu zacznie pić. Dodaje, że chciałby dostać w swe ręce mężczyznę, który zabrał mu żonę.

Borys powoduje wypadek

Borys dzwoni z drogi do Ewy. Mówi, że ją kocha i już wkrótce się spotkają. Chce jak najszybciej zobaczyć się z ukochaną i mimo zmęczenia nie przerywa podróży. Chwilę później policja i karetka pogotowia zjawiają się na miejscu wypadku, w którym uczestniczył Borys.

Jerzy rezygnuje ze współpracy z Radeckim

Jerzy spotyka się z Radeckim. Producent przyznaje się do swoich błędów i oczekuje, że Dudek przyzna się do swoich. Pokazuje egzemplarz scenariusza ze swoimi uwagami. Jerzy po zapoznaniu się z uwagami nie ma już  wątpliwości, że nie dogada się z Radeckim i rezygnuje ze współpracy. Oznajmia, że jeśli dojdzie do realizacji filmu, to producentem będzie na pewno ktoś inny.

Reni zabiera Filipa do Kazimierza

Reni mówi Filipowi o gali agencji reklamowych w Kazimierzu, na którą postanowiła zabrać właśnie jego. Filip jest niezdecydowany, ponieważ zamierzał spędzić weekend z rodziną, ale obiecuje to przemyśleć. Reni, obejrzawszy jego nowy projekt, zyskuje pewność, że zainwestowała we właściwą osobę. Zaprasza Filipa na kawę. Młody Konarski mimo zmęczenia ulega jej namowom. Wraca do domu dopiero wieczorem. Marta jednak jest wyrozumiała i zapewnia go, że nie będzie miała mu za złe, jeśli zgodzi się na wyjazd do Kazimierza.

Roztoccy rozchodzą się w zgodzie

Alicja, na usilną prośbę Weronikę, poznaje Adama. Roztocki dowiaduje się, że siostry zamierzają rozpocząć poszukiwania grobu rodziców. Radzi, aby najpierw udały się do urzędu miasta w Bydgoszczy. Roztoccy rozmawiają o czekającej ich rozprawie rozwodowej. Są zgodni, że żadne z nich nie będzie robiło problemów. Adam proponuje, że zaopiekuje się Antosią podczas wyjazdu Weroniki.

Na wspólnej 1001 – 1500 – gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki „Na Wspólnej 1001-1500" oglądaj online na  platformie VOD player.pl.