Misja

Nowa kosmiczna seria Grupy Filmowej Darwin tylko u nas!

Misja - opis programu

Ilu Polaków potrzeba by poprowadzić międzynarodową bazę kosmiczną? Pewnie grubo ponad setkę, ale niestety, w tej bazie jest ich tylko piątka. Już teraz poznaj losy dzielnej załogi Artemidy. Grupa Filmowa Darwin wraz z Playerem zapraszają na kosmiczną serię, jakiej jeszcze nie było.

Misja - poznaj bohaterów nowej kosmicznej serii Darwina

IWONA (ANNA STELA)
Komandor Iwona stoi na czele "Misji". To ona również jest autorką projektu. Ma jednak jeden problem: zamiast dowodzić grupą ludzi, wolałaby projektować. Musi jednak dopilnować, żeby projekt zrealizował dwa nadrzędne cele. Po pierwsze: przeżyć! Po drugie: rozbudować bazę, dociągnąć „Misję” do końca i sprawić, żeby jej rezultat był pozytywny.

PAWEŁ (JAN JURKOWSKI)
Dr Paweł z kolei to jedyny medyk w bazie i kolejna „osoba na odpowiednim miejscu”. Jak nikt, boi się zarazków kosmitów, chorób, a nawet… sztućców! Generalnie wszystkiego, co może być niesterylne.

ELIZA (JULIA WYSZYŃSKA)
Druga kobieta na "Misji". Specjalizuje się w uprawie wszelkiego rodzaju roślin. Nic tak jednak jej nie kręci, jak tworzenie nowych, zupełnie niestworzonych gatunków. Na pokładzie nie jest sama - towarzyszy jej mąż Arek.

AREK (MAREK HUCZ)
Prywatnie mąż Elizy. Zawodowo - pokładowy programista. Na "Misji" odpowiada za mniej lub bardziej sprawne działanie systemów. Sam ma jedną wadę: wieczną sklerozę, ciągle o czymś zapomina!

ANDRZEJ (PAWEŁ MITROWSKI)
Poczciwy kwatermistrz zamyka grupę polskich wysłanników w kosmos. Podobnie jak reszta nadaje się do wszystkiego, tylko nie do wyznaczonego mu zadania.

Wisienką na torcie każdego odcinka będą gościnne gwiazdorskie występy. Już w pierwszym odcinku użytkownicy Playera oprócz „Darwinów” zobaczą także Joannę Brodzik i Hannę Śleszyńską.

Misja - gdzie oglądać?

Serial obejrzysz w serwisie VOD Player.pl

Misja, odcinek 10 Misja, odcinek 9 Misja, odcinek 8 Misja, odcinek 7 Misja, odcinek 6 Misja, odcinek 5 Misja, odcinek 4 Misja, odcinek 3 Misja, odcinek 2 Misja, odcinek 1