Kod genetyczny

sezon 1 odcinek 5

Kod genetyczny

Podczas przesłuchania diler Izy, Janas wyznaje Starzyńskiemu, że Iza sypiała zarówno z Tomaszem, jak i Piotrem. Tomasz w szpitalu konfrontuje się z synem.

Oglądaj online premierowe odcinki w player.pl także w 4k!

„Kod genetyczny” - streszczenie odcinka

Mimo to przed Jackiem zataja informacje o romansie Piotra z Izą, by chronić go przed zarzutami o morderstwo. Tymczasem w mieszkaniu Izy zostają znalezione odciski Piotrka. Tomasz nie radzi sobie psychicznie. Nerwy odreagowuje w pracy. Wieczorem udaje się do klubu Sen, w którym Iza spotykała się z Piotrem. Tam bierze narkotyki. Po powrocie do domu odwiedza go Joanna. Jest przekonana, że Jacek ją zdradza. Między przyjaciółmi dochodzi do zbliżenia.

Franek prowadzi własne śledztwo. Odkrywa, że to Janas może być odpowiedzialny za przecięte hamulce w samochodzie Tomasza, które doprowadziły do wypadku Piotra. Wkrótce w aucie Janasa policjanci znajdują pierścionek należący do Izy. Czy Janas miał coś wspólnego z jej śmiercią?
W szpitalu Piotr zaczyna przypominać sobie wydarzenia z imprezy poprzedzającej śmierć Izy. Wypisuje się na własne życzenie i udaje do klubu Sen. Na miejscu znajduje pendrive’a, którego dostał w klubie od Izy. Co kryje tajemnicze nagranie.

„Kod genetyczny” - gdzie obejrzeć?

Serial „Kod genetyczny” obejrzysz na antenie stacji TVN oraz w serwisie VOD player.pl.