Warsaw Shore: Ekipa z Warszawy

sezon 11 odcinek 13

Warsaw Shore: Ekipa z Warszawy S11

„Ekipie z Warszawy” wciąż mało, dlatego w odcinku specjalnym przeniosą się do Poznania, w którym ostatecznie zakończą 11 sezon! Zanim jednak Ekipowicze rozjadą się do domów dostarczą widzom wiele emocji.

W 13-tym odcinku nie zabraknie kolejnych afer, kłótni, pojednań oraz niezliczonej ilości pocałunków Stiflera i Anastasyi. Tutaj nie będzie czasu na sen! Między szalonymi imprezami do białego rana uczestnicy znajda czas na wypiek tradycyjnych rogali, matematyczną grę w rozbieranie i zwiedzanie miasta. Z kolei Stifler, zgodnie z tradycją, przedstawi nową ukochaną Ekipowemu ojcu.

Podczas pożegnalnej kolacji wszyscy zgodnie stwierdzą, że dzięki połączeniu dwóch, najbardziej szalonych ekip, „Ex na plaży Polska” i „Warsaw Shore”, udało się stworzyć jedną, zgraną rodzinę.

„Warsaw Shore XI” – streszczenie

W kolejnym, jedenastym sezonie „Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy” pojawią się najpopularniejsi z Ekipowiczów: Ania „Mała”, Ewelina „Ewelona”, Klaudia, Piotrek „Pedro” i Damian „Stifler”.  W programie nie zabraknie również dwójki uczestników, którzy dołączyli do składu w poprzedniej edycji – Klaudii „Czai” i Patryka „Spikera”. To jednak nie koniec!

W nowej edycji „Warsaw Shore” Ekipę wesprze czwórka najbarwniejszych bohaterów „Ex na plaży Polska”. W warszawskiej willi pojawią się dwie piękne kobiety: kochająca swoje ciało i dobrą zabawę Ewa oraz Anastasiya, która ponad wszystko lubi być w centrum uwagi. Nie zabraknie również porządnej dawki testosteronu. Męską część Ekipy zasilą: miłośnik wszystkich kobiet Damian i najbardziej zwariowany uczestnik w historii „Ex na plaży Polska” – Kasjusz. Będzie się działo!

Gdzie obejrzeć?

Premiera 11. sezonu „Warsaw Shore” już 24 marca na antenie MTV Polska, a także online na platformie VOD player.pl.