Świat według…

sezon 2 odcinek 7

Świat według... 2

Victor Borsuk pokochał kitesurfing jako nastolatek i od tamtej pory zwiedził znaczną część świata. Nieodłącznym elementem tego sportu jest podróżowanie, w którym Victor odkrywa to, co go inspiruje i poszerza jego światopogląd. Wie jakich miejsc szukać, by przeżyć niezapomnianą przygodę, a na typowo turystyczne destynacje ma swój patent. Jak obejrzeć najpopularniejszą świątynię Angor Wat bez przeciskania się między tłumami zwiedzających? Jak dotrzeć do miejsc, które wyglądają jakby były z bajki? Nasz bohater podzieli się z Wami przepisem na wymarzoną podróż. W odcinku odwiedzimy z nim Kubę, Brazylię, Indonezję czy Wietnam, ale wybierzemy się także na śródziemnomorską wyspę – Cypr. Oglądajcie Świat według Victora Borsuka i dajcie się ponieść fali!

Świat według... - o czym jest program?

„Świat według..." to program podróżniczy emitowany na antenie Travel Channel, który pokochają zarówno wielbiciele dalekich wypraw, jak i ci, którzy lubią spędzać czas niedaleko od domu.  W odcinkach poznamy osoby, dla których podróże są nie tylko pasją, ale całym życiem. Wśród bohaterów programu znalazł się m.in. właściciel agencji reklamowej, który w wolnych chwilach przemierza pieszo dżunglę na Borneo i góry Papui Nowej Gwinei.

Wrażeniami z niesamowitych podróży podzielili się także z nami polska Dr Dolittle, która zajmuje się opieką nad zwierzętami na krańcach świata, antropolog uzależniony od adrenaliny i samotny „wilk morski", bijący rekordy w żeglarstwie. W każdym odcinku - sylwetka jednego podróżnika i jego prywatne materiały zdjęciowe.

Świat według... - gdzie obejrzeć?

Premierowe odcinki programu podróżniczego "Świat według..." zobaczysz w każdą sobotę w Travel Channel i online na platformie VOD player.pl.