Świat według…

sezon 2 odcinek 6

Świat według... 2

Do najodleglejszych zakątków globu, takich jak Gambia, Kirgistan czy Laos zabierze Was Kaja Kraska, znana w mediach jako Globstory. Najczęściej podróżuje w pojedynkę do egzotycznych krajów, by zgłębić tajemnice różnorodnych kultur. W swoich wyprawach najbardziej lubi poznawanie życia zwykłych ludzi w niezwykłych miejscach świata. Będąc w Kambodży zamieszkała u rodziny na głębokiej prowincji. W Iranie odnalazła swego „przyszywanego” członka rodziny. Czy stereotypy dotyczące muzułmańskiego państwa są prawdziwe? Oglądajcie Świat według Kai Kraski, by dowiedzieć się jeszcze więcej!

Świat według... - o czym jest program?

„Świat według..." to program podróżniczy emitowany na antenie Travel Channel, który pokochają zarówno wielbiciele dalekich wypraw, jak i ci, którzy lubią spędzać czas niedaleko od domu.  W odcinkach poznamy osoby, dla których podróże są nie tylko pasją, ale całym życiem. Wśród bohaterów programu znalazł się m.in. właściciel agencji reklamowej, który w wolnych chwilach przemierza pieszo dżunglę na Borneo i góry Papui Nowej Gwinei.

Wrażeniami z niesamowitych podróży podzielili się także z nami polska Dr Dolittle, która zajmuje się opieką nad zwierzętami na krańcach świata, antropolog uzależniony od adrenaliny i samotny „wilk morski", bijący rekordy w żeglarstwie. W każdym odcinku - sylwetka jednego podróżnika i jego prywatne materiały zdjęciowe.

Świat według... - gdzie obejrzeć?

Premierowe odcinki programu podróżniczego "Świat według..." zobaczysz w każdą sobotę w Travel Channel i online na platformie VOD player.pl.