Świat według…

sezon 2 odcinek 5

Świat według... 2

Krzysztof Zdunkiewicz ceni sobie samotne wyprawy. Na co dzień jest grafikiem, ale nic nie daje mu takiej swobody jak zmierzenie się z własnymi słabościami. Uwielbia adrenalinę i nie straszne mu żadne niebezpieczeństwo, z którymi nie raz spotkał się sam w podróży. Nic nie przyciąga go tak jak Kaukaz. To miejsce dla niego jest jak magnez, i za każdym razem odkrywa w nim coś nowego.

Świat według... - o czym jest program?

„Świat według..." to program podróżniczy emitowany na antenie Travel Channel, który pokochają zarówno wielbiciele dalekich wypraw, jak i ci, którzy lubią spędzać czas niedaleko od domu.  W odcinkach poznamy osoby, dla których podróże są nie tylko pasją, ale całym życiem. Wśród bohaterów programu znalazł się m.in. właściciel agencji reklamowej, który w wolnych chwilach przemierza pieszo dżunglę na Borneo i góry Papui Nowej Gwinei.

Wrażeniami z niesamowitych podróży podzielili się także z nami polska Dr Dolittle, która zajmuje się opieką nad zwierzętami na krańcach świata, antropolog uzależniony od adrenaliny i samotny „wilk morski", bijący rekordy w żeglarstwie. W każdym odcinku - sylwetka jednego podróżnika i jego prywatne materiały zdjęciowe.

Świat według... - gdzie obejrzeć?

Premierowe odcinki programu podróżniczego "Świat według..." zobaczysz w każdą sobotę w Travel Channel i online na platformie VOD player.pl.