Świat według…

sezon 2 odcinek 3

Świat według... 2

Monika Witkowska, znana jako Moniczka Podróżniczka, na co dzień zajmuje się pracą w marketingu. Podróże stały się jej pasją, ale także sposobem na życie. Zawsze stara się zwiedzać świat na patencie, dlatego często decyduje się na najtańsze opcje. Dzięki temu może podróżować do najbardziej egzotycznych miejsc - odwiedziła już między innymi Koreę Południową, Meksyk czy Sri Lankę. W Japonii zamiast nocować w hotelu, skorzystała z gościnności buddyjskich mnichów i spała w ich klasztorze. W ramach wolonturystyki, czyli połączenia wolontariatu z turystyką, wyjechała na Litwę, gdzie pracowała przy... plantacji konopi przemysłowej. O niezwykłych przygodach i ciekawych patentach dowiecie się z odcinka Świat według Moniki Witkowskiej!

Świat według... - o czym jest program?

„Świat według..." to program podróżniczy emitowany na antenie Travel Channel, który pokochają zarówno wielbiciele dalekich wypraw, jak i ci, którzy lubią spędzać czas niedaleko od domu.  W odcinkach poznamy osoby, dla których podróże są nie tylko pasją, ale całym życiem. Wśród bohaterów programu znalazł się m.in. właściciel agencji reklamowej, który w wolnych chwilach przemierza pieszo dżunglę na Borneo i góry Papui Nowej Gwinei.

Wrażeniami z niesamowitych podróży podzielili się także z nami polska Dr Dolittle, która zajmuje się opieką nad zwierzętami na krańcach świata, antropolog uzależniony od adrenaliny i samotny „wilk morski", bijący rekordy w żeglarstwie. W każdym odcinku - sylwetka jednego podróżnika i jego prywatne materiały zdjęciowe.

Świat według... - gdzie obejrzeć?

Premierowe odcinki programu podróżniczego zobaczysz w każdą sobotę w Travel Channel i online na platformie VOD player.pl.