Świat według…

sezon 2 odcinek 2

Świat według... 2

Bartek Zwiefka z wykształcenia jest dziennikarzem, a na co dzień zajmuje się produkcją materiałów video. Jego pasją jest podróżowanie - przejechał całe Stany Zjednoczone Ameryki oraz południową Azję. Podróże to dla niego możliwość poznawania ludzi, kultury i wszystkiego, co go otacza. Dla Bartka każda wyprawa jest konfrontacją z samym sobą, pewnego rodzaju sprawdzianem. Jednym z wielu przeżyć było wejście do największych slumsów świata - Dharavi w Bombaju. Otwartość i nieopadająca ciekawość sprawiają, że łatwo nawiązuje kontakty z ludźmi, często zatrzymuje się u lokalnych mieszkańców oraz podróżuje autostopem, co niejednokrotnie może okazać się niebezpieczne. Oglądajcie koniecznie Świat według Bartka Zwiefki!

Świat według... - o czym jest program?

„Świat według..." to program podróżniczy emitowany na antenie Travel Channel, który pokochają zarówno wielbiciele dalekich wypraw, jak i ci, którzy lubią spędzać czas niedaleko od domu.  W odcinkach poznamy osoby, dla których podróże są nie tylko pasją, ale całym życiem. Wśród bohaterów programu znalazł się m.in. właściciel agencji reklamowej, który w wolnych chwilach przemierza pieszo dżunglę na Borneo i góry Papui Nowej Gwinei.

Wrażeniami z niesamowitych podróży podzielili się także z nami polska Dr Dolittle, która zajmuje się opieką nad zwierzętami na krańcach świata, antropolog uzależniony od adrenaliny i samotny „wilk morski", bijący rekordy w żeglarstwie. W każdym odcinku - sylwetka jednego podróżnika i jego prywatne materiały zdjęciowe.

Świat według... - gdzie obejrzeć?

Premierowe odcinki programu podróżniczego "Świat według..." zobaczysz w każdą sobotę w Travel Channel i online na platformie VOD player.pl.