Świat szeroko otwarty

sezon 2 odcinek 4

Świat szeroko otwarty 2

Modelka Dorota "Thea" Żmijewska opowiada o swoim życiu w Meksyku. Wyjechała do niego 9 lat temu ponieważ czuła, że to kraj niekończących się możliwości i przygód. Obecnie jest jedną z najpopularniejszych twarzy modelingu w Ameryce Środkowej. Ale jak sama twierdzi - nigdy tego nie planowała. W odcinku także historia Indianki Cataliny Sanchez Perez, która należy do grona nielicznych wykształconych kobiet w wiosce, w stanie Chapas w Meksyku. Założyła spółdzielnie tkacką, aby dać szansę kolejnym kobietom na edukację i rozwój. Poznajcie Meksyk z dwóch różnych perspektyw w najnowszym odcinku programu "Świat szeroko otwarty"!

Świat szeroko otwarty - o czym jest program?

Niezwykłe miejsca, zapierające dech w piersiach krajobrazy, ludzie z niecodziennymi historiami, pasjonaci z krwi i kości, najbardziej odległe zakątki - w tej serii cały świat stoi otworem przed naszymi Widzami i odkrywa przed nimi wciągające ciekawostki. Przewodnikami tej serii są najlepsi podróżniczy reporterzy – od Martyny Wojciechowskiej, przez Tomka Michniewicza, aż po najbardziej ciekawych świata dziennikarzy „Dzień dobry TVN”. Każdy z odcinków poświęcony jest innemu tematowi bądź destynacji. W najnowszym sezonie podejrzymy życie Polaków mieszkających za granicą, m.in. w Wielkiej Brytanii, wyruszymy na poszukiwanie skarbów wprost z Tamizy i odwiedzimy niezwykłe muzeum RAF-u.

Świat szeroko otwarty - gdzie obejrzeć?

Program podróżniczy "Świat szeroko otwarty" zobaczysz na kanale Travel Channel, oraz online na platformie VOD player.pl.