TVN Style

Pyszna Wielkanoc

Idą święta Wielkiej Nocy, a Ty już myślisz o jajach z majonezem, faszerowanych, żurku, mazurku i babce wielkanocnej? Co roku to samo na talerzu... Może warto coś zmienić? Daj się uwieść świątecznej kuchni Ani Starmach i zaskocz gości niepowtarzalnym, wielkanocnym menu.

Jak przygotować smakowite dania nie spędzając całej Wielkanocy w kuchni? Co zrobić, żeby sprostać wymaganiom rodziny, kiedy kompletnie nie ma się smykałki do pichcenia? A święta zobowiązują...

Nie martwcie się! Anna Starmach, jurorka programu „Masterchef” i prowadząca „Pyszne 25” podejmie wyzwanie i pokaże jak poradzić sobie w kuchni w tym świątecznym okresie. Odkryje tajniki tradycyjnych polskich receptur, oraz podpowie jak szybko i niedrogo przygotować wariacje na temat klasycznych potraw wielkanocnych. Nie zabraknie także ciekawych kulinarnych anegdotek. Czy w Wielką Niedzielę Ślązacy stawiają to samo na stole co Poznaniacy? Co było pierwsze, kura czy jajo wielkanocne? Wielkanoc z Anną Starmach bez wątpienia będzie pyszna.

Produkcja:
Michannel na zlecenie TVN Style
Dystrybucja:
TVN
Kraj produkcji:
Polska
Tagi:
święta, przepisy, jedzenie, wielkanoc, Pyszne 25, potrawy świąteczne, pyszna wielkanoc online, przepisy na wielkanoc
Kategoria wiekowa:
rozwiń więcej
Zobacz wszystkie odcinki „Pyszna Wielkanoc”

Jeszcze chwilę...

Trwa weryfikacja numeru telefonu
w T-Mobile niezbędnego do
skorzystania z oferty