Kuba Wojewódzki

sezon 26

Kuba Wojewódzki 13

Na kanapie u Kuby zasiądzie Kamil Nożyński, który podbił serca fanów debiutancką rolą w serialu „Ślepnąc od świateł”. Znany jest również z warszawskiej ekipy Dixon37, w której raper występuje pod pseudonimem „Saful”. Zdradzi on w jaki sposób dostał główną rolę w serialu, jak odbiła się ona na jego życiu prywatnym oraz która ze scen była dla niego najcięższa do zagrania. Dołączy do niego Roma Gąsiorowska – kobieta pełna pasji, której nie straszne są wyzwania.  Opowie o przygotowaniach do filmu „Całe szczęście”, współpracy z Piotrem Adamczykiem, różnorodności ról w swojej karierze, a także o swojej pierwszej książce – „Całe szczęście jestem kobietą”.

„Kuba Wojewódzki” – co w nowym sezonie?

Wiosna już za pasem, ale bez obaw, Kuba Wojewódzki nie planuje wagarów. Przeciwnie, król TVN ponownie rozpocznie swoje panowanie na ekranach telewizorów. Czego możemy spodziewać się po jego wysokości i nowych odcinkach talk-show? Czy zrobi wiosenne porządki w świecie show-biznesu? Czyja kariera rozkwitnie po wizycie na jego słynnej skórzanej kanapie, a czyją zatopi jak Marzannę? Dowiemy się już wkrótce. Kuba Wojewódzki ma dobry czas. Ponad milion wiernych widzów jego talk-show przed telewizorami, prawie milion fanów śledzących go w Internecie, a teraz też liczne grono oddanych czytelników. Nic w tym dziwnego, biorąc pod uwagę nieprzeciętny intelekt, wspaniałe poczucie humoru i chłopięcy urok Kuby. Król TVN jak magnes przyciąga do studia swego programu największe gwiazdy. Jego goście doskonale wiedzą, że mogą liczyć na ciekawą i niebanalną rozmowę oraz uczciwy pojedynek w słownej szermierce. Co się wydarzy w nadchodzącym sezonie programu, jakie głośne nazwiska znajdą się w ogniu pytań Kuby? Czy prowadzący, czując pierwsze zwiastuny wiosny, złagodnieje, czy jego język pozostanie ostry jak brzytwa? Odpowiedź poznamy w nowych odcinkach talk-show.

„Kuba Wojewódzki” – gdzie i kiedy oglądać?

Premierowe odcinki talk-show w każdy wtorek o 22:30 na antenie TVN. Zarówno poprzednie jak i nowy sezon obejrzysz również na player.pl.

W serwisie player znajdziesz materiały, których nie zobaczysz nigdzie indziej, czyli niepublikowane fragmenty show Króla TVN – „Kuba Wojewódzki – ciąg dalszy”.