TTV

Komornicy

W programie zobaczymy dramatyczne losy rodzin tracących dorobek całego życia i ludzi walczących o ostatnie pieniądze, by przetrwać. Tym razem komornicy stawią czoła jeszcze bardziej zdesperowanym dłużnikom ukrywającym w zadziwiający sposób swój majątek, a także odeprą ataki agresorów niezgadzających się z wyrokami sądów. „Komornicy. Czas zapłaty” to pełen emocji serial dokumentalny pokazujący wyłącznie prawdziwe historie ludzi, którzy stanęli oko w oko z komornikiem. Odwiedzimy z kamerą dłużników z całej Polski w ich najtrudniejszych, życiowych sytuacjach. Nasza kamera będzie towarzyszyć komornikom przez cały czas. Zobaczymy, na czym polega ich praca, jak zachowują się, gdy wchodzą do naszych mieszkań i do naszych firm. Będziemy świadkami wyłącznie autentycznych interwencji, egzekucji i licytacji komorniczych z udziałem prawdziwych dłużników i ich rodzin. Pokażemy prawdziwe wydarzenia, prawdziwe awantury, łzy i prawdziwe nieszczęście. Bez cenzury i bez kontroli.

Przedstawiane w programie sytuacje to także przestroga dla tych, którzy mają jeszcze szansę, by nie dopuścić do tragedii. Zobaczcie, co się stanie, gdy z powodu niewiedzy, lekkomyślności, braku pracy czy nieuczciwości osób trzecich, spotykamy na swojej drodze komornika.

Emisja w TV:
TTV, niedziela 22:00
Produkcja:
Electronic Art Katarzyna Liwińska
Dystrybucja:
TTV
Kraj produkcji:
Polska
Tagi:
program o komornikach na ttv, jak wygląda praca komorników, dokument o pracy komorników, Komornicy online, Komornicy na playerze, ja wygląda praca komornika sądowego, na czym polega praca komornika, jak uchronić się przed komornikiem
Kategoria wiekowa:
rozwiń więcej
Zobacz wszystkie odcinki „Komornicy”

Jeszcze chwilę...

Trwa weryfikacja numeru telefonu
w T-Mobile niezbędnego do
skorzystania z oferty