Komornicy

sezon 3 odcinek 5

Komornicy 3

W odcinku komornicy będą starali się rozwiązać następujące sprawy: dług sprzed 10 lat, który pogrąża rodzinne gospodarstwo; kwestia niepłacenia alimentów, których żąda matka, pomimo że dziecko mieszka z ojcem, a także sprawa emerytów, którzy wpadli w spiralę długów, bo nie zapłacili podatku za sprzedane mieszkanie.

To pełen emocji serial dokumentalny pokazujący wyłącznie prawdziwe historie ludzi, którzy stanęli oko w oko z komornikiem. Odwiedzimy z kamerą dłużników z całej Polski w ich najtrudniejszych, życiowych sytuacjach. Nasza kamera będzie towarzyszyć komornikom przez cały czas. Zobaczymy, na czym polega ich praca, jak zachowują się, gdy wchodzą do naszych mieszkań i do naszych firm. Będziemy świadkami wyłącznie autentycznych interwencji, egzekucji i licytacji komorniczych z udziałem prawdziwych dłużników i ich rodzin. Pokażemy prawdziwe wydarzenia, prawdziwe awantury, łzy i prawdziwe nieszczęście. Bez cenzury i bez kontroli.

Przedstawiane w programie sytuacje to także przestroga dla tych, którzy mają jeszcze szansę, by nie dopuścić do tragedii. Zobaczcie, co się stanie, gdy z powodu niewiedzy, lekkomyślności, braku pracy czy nieuczciwości osób trzecich, spotykamy na swojej drodze komornika.