Jestem z Polski

sezon 3 odcinek 5

Jestem z Polski 3

Czy znacie Moskwę, w której Wszyscy Rosjanie lubią Polaków, a większość ma polskie korzenie? Moskwę, w której słynny malarz częstuje herbatką, a dyrektor opery zagra dla Was Chopina? Niezwykłe oblicza Rosji pokaże nam człowiek, który przez ćwierć wieku wydeptał tu własne ścieżki: Przemek, wraz z rodziną. Oglądajcie Jestem z Polski w Travel Channel, aby dowiedzieć się, jak wygląda życie rodziny rosyjsko-polskiej, co w Moskwie zaskakuje, a co paradoksalnie jest bardzo swojskie. Zapraszamy!

Jestem z Polski - opis programu

Travel Channel po raz kolejny odwiedzi Polaków mieszkających poza granicami kraju. Zabierzemy widzów do świata widzianego oczami naszych rodaków, którzy znaleźli swoje miejsce m.in. w Rosji, Gruzji, Singapurze, Jerozolimie czy na Zanzibarze. Nasi bohaterowie pokażą swoje ulubione punkty na turystycznej mapie, a także atrakcje których nie znajdziecie w popularnych przewodnikach. Jak wygląda ich życie za granicą?

Jestem z Polski - gdzie oglądać?

Odcinki programu podróżniczego "Jestem z Polski" obejrzysz na antenie Travel Channel oraz online na platformie VOD player.pl.