Jestem z Polski

sezon 3 odcinek 4

Jestem z Polski 3

Ale Sajgon! Tak się mówi - a jak jest faktycznie w mieście Ho Chi Minha? Jak żyje się w metropolii kojarzonej z totalnym chaosem? O tym opowie Adrian, który mieszka w Wietnamie już od 8 lat. Bohater oprowadzi nas po swoich ulubionych miejscach, zaprosi na plan serialu, w którym gra, opowie o swojej karierze w wietnamskiej telewizji. Odwiedzimy go także w domu, aby przekonać się, czy różni się codzienne życie w Wietnamie od tego w Polsce. Adrian zabierze widzów na wycieczkę skuterem, podczas której zasmakujemy wietnamskiej kuchni i zwyczajów. Zapraszamy!

Jestem z Polski - opis programu

Travel Channel po raz kolejny odwiedzi Polaków mieszkających poza granicami kraju. Zabierzemy widzów do świata widzianego oczami naszych rodaków, którzy znaleźli swoje miejsce m.in. w Rosji, Gruzji, Singapurze, Jerozolimie czy na Zanzibarze. Nasi bohaterowie pokażą swoje ulubione punkty na turystycznej mapie, a także atrakcje których nie znajdziecie w popularnych przewodnikach. Jak wygląda ich życie za granicą?

Jestem z Polski - gdzie oglądać?

Odcinki programu podróżniczego "Jestem z Polski" obejrzysz na antenie Travel Channel oraz online na platformie VOD player.pl.