Jestem z Polski

sezon 2 odcinek 4

Jestem z Polski 2

Jak za granicą żyje Joanna? Patrząc po rajskiej wyspie i pogodzie można powiedzieć, że wakacje ma przez cały rok. Malediwy to przepiękne miejsce zwane krajem 1000 wysp. Z Gdańska przez Himalaję i Sri Lankę trafiła do miejsca, w którym odnalazła wspaniałych ludzi i swój prawdziwy dom. Zobaczcie jak mieszka Polka na Malediwach!

Jestem z Polski - o czym jest program?

"Jestem z Polski" to nowy cykl emitowany na Travel Channel. Twórcy programu postawili na zupełnie świeżą formułę, zapraszając do współpracy rozpoznawalnych vlogerów. Kolorowi bohaterowie oprowadzą widzów po miastach, w których mieszkają, ale także zdradzą, jak naprawdę wygląda życie zagranicą.

W odcinkach zobaczycie także nietuzinkowe miejsca, w których czas spędzają "lokalsi" oraz autentyczne opowieści ludzi, którzy uwielbiają poznawać nowe miejsca i kultury. W "Jestem z Polski" będziemy obserwować świat z perspektywy rodaków mieszkających w Japonii, USA, Peru, Kolumbii i Brazylii.

Jestem z Polski - gdzie oglądać?

Odcinki programu podróżniczego "Jestem z Polski" obejrzysz na antenie Travel Channel oraz online na platformie VOD player.pl.