Jestem z Polski

sezon 3 odcinek 3

Jestem z Polski 3

Zapraszamy Państwa do pięknej Gruzji, która może zaskoczyć Polaków wieloma rzeczami: na drogach, w kuchni, ale też gościnnością mieszkańców. Tu właśnie zamieszkała Martyna: właścicielka wypożyczalni samochodów oraz przewodniczka offroadowa. Nasza bohaterka już od pierwszego tygodnia pobytu wiedziała, że jest to jej miejsce na ziemi. Czym Gruzja przekonała ją do siebie? Jak radzi sobie drobna blondynka w zdominowanym przez mężczyzn gruzińskim światku motoryzacyjnym? Oglądajcie Jestem z Polski na Travel Channel, aby odkryć Gruzję z zupełnie innej perspektywy!

Jestem z Polski - opis programu

Travel Channel po raz kolejny odwiedzi Polaków mieszkających poza granicami kraju. Zabierzemy widzów do świata widzianego oczami naszych rodaków, którzy znaleźli swoje miejsce m.in. w Rosji, Gruzji, Singapurze, Jerozolimie czy na Zanzibarze. Nasi bohaterowie pokażą swoje ulubione punkty na turystycznej mapie, a także atrakcje których nie znajdziecie w popularnych przewodnikach. Jak wygląda ich życie za granicą?

Jestem z Polski - gdzie oglądać?

Odcinki programu podróżniczego "Jestem z Polski" obejrzysz na antenie Travel Channel oraz online na platformie VOD player.pl.