Jestem z Polski

sezon 2 odcinek 3

Jestem z Polski 2

Ewa zdecydowała się wyjechać na Antiguę – wyspę położoną na Karaibach. Żyje w mieście otoczonym trzema wulkanami już od ponad 4 lat, a wszystko to ponieważ posłuchała swojego głosu serca i intuicji. Pewnego dnia na imprezie u przyjaciela poznała Seon'a, który jest jej obecnym partnerem. Razem otworzyli biznes, który prężnie się rozwija czyli małą pizzerię. Zobacz jak się żyje w Gwatemali, gdzie słońce świeci cały czas, a to wszystko dopełnia wielkie uczucie!

Jestem z Polski - o czym jest program?

"Jestem z Polski" to nowy cykl emitowany na Travel Channel. Twórcy programu postawili na zupełnie świeżą formułę, zapraszając do współpracy rozpoznawalnych vlogerów. Kolorowi bohaterowie oprowadzą widzów po miastach, w których mieszkają, ale także zdradzą, jak naprawdę wygląda życie zagranicą.

W odcinkach zobaczycie także nietuzinkowe miejsca, w których czas spędzają "lokalsi" oraz autentyczne opowieści ludzi, którzy uwielbiają poznawać nowe miejsca i kultury. W "Jestem z Polski" będziemy obserwować świat z perspektywy rodaków mieszkających w Japonii, USA, Peru, Kolumbii i Brazylii.

Jestem z Polski - gdzie oglądać?

Odcinki programu podróżniczego "Jestem z Polski" obejrzysz na antenie Travel Channel oraz online na platformie VOD player.pl.