Jestem z Polski

sezon 2 odcinek 2

Jestem z Polski 2

Czy Polak może otworzyć biznes na rajskiej wyspie w Indonezji? Nic bardziej prostszego. Wystarczy wyjechać na dwutygodniowe wakacje i już nigdy z nich nie wrócić. Tak zrobił bohater dzisiejszego odcinka – Maciej, który ze swojej pasji do nurkowania stworzył sposób na życie za granicą. Mieszka na Bali od 13 lat i zaprasza na zwiedzanie swojego centrum nurkowego oraz najpiękniejszych miejsc w Indonezji!

„Jestem z Polski" - o czym jest program?

"Jestem z Polski" to nowy cykl emitowany na Travel Channel. Twórcy programu postawili na zupełnie świeżą formułę, zapraszając do współpracy rozpoznawalnych vlogerów. Kolorowi bohaterowie oprowadzą widzów po miastach, w których mieszkają, ale także zdradzą, jak naprawdę wygląda życie zagranicą.

W odcinkach zobaczycie także nietuzinkowe miejsca, w których czas spędzają "lokalsi" oraz autentyczne opowieści ludzi, którzy uwielbiają poznawać nowe miejsca i kultury. W "Jestem z Polski" będziemy obserwować świat z perspektywy rodaków mieszkających w Japonii, USA, Peru, Kolumbii i Brazylii.

Jestem z Polski - gdzie oglądać?

Odcinki programu podróżniczego "Jestem z Polski" obejrzysz na antenie Travel Channel oraz online na platformie VOD player.pl.