Jestem z Polski

sezon 2 odcinek 1

Jestem z Polski 2

Zobaczcie jak Maciek ułożył sobie życie w miejscu, które nazywa rajem – czyli w Tajlandii. Osiem lat temu przeprowadził się do tego kraju zupełnie sam. Dzisiaj ma już szczęśliwą rodzinę oraz pracę na tropikalnej wyspie. Sprawdź jak Azja pochłonęła go w całości i daj się w ciągnąć w podróż wraz z kolejnym odcinkiem programu „Jestem z Polski”!

„Jestem z Polski" - o czym jest program?

"Jestem z Polski" to nowy cykl emitowany na Travel Channel. Twórcy programu postawili na zupełnie świeżą formułę, zapraszając do współpracy rozpoznawalnych vlogerów. Kolorowi bohaterowie oprowadzą widzów po miastach, w których mieszkają, ale także zdradzą, jak naprawdę wygląda życie zagranicą.

W odcinkach zobaczycie także nietuzinkowe miejsca, w których czas spędzają "lokalsi" oraz autentyczne opowieści ludzi, którzy uwielbiają poznawać nowe miejsca i kultury. W "Jestem z Polski" będziemy obserwować świat z perspektywy rodaków mieszkających w Japonii, USA, Peru, Kolumbii i Brazylii.

Jestem z Polski - gdzie oglądać?

Odcinki programu podróżniczego "Jestem z Polski" obejrzysz na antenie Travel Channel oraz online na platformie VOD player.pl.