Iron Majdan

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan wyruszają w niezwykłą podróż dookoła świata. Będzie to najbardziej nieprzewidywalne, niesamowite oraz niezapomniane doświadczenie w ich życiu.

Iron Majdan - o czym jest program?

Są miejsca, których nie znajdziesz w przewodnikach. Są ludzie, o których nie przeczytasz w książkach, i wyzwania, których nikt wcześniej nie podjął. Na mapie podróżniczej Małgosi i Radka Majdanów znalazło się dziesięć najlepszych i najciekawszych destynacji. Przez ostatnie miesiące budzący wiele emocji „secret project” stał się ich codziennym życiem. Jego reguły są bardzo proste – cel podróży poznają w ostatniej chwili, a zadania do wykonania dopiero po przybyciu na miejsce. Od tego momentu nie ma już odwrotu. Zdani sami na siebie będą musieli odnaleźć się w nowej sytuacji. Każde wyzwanie to test na determinację, wytrzymałość, cierpliwość, odwagę, spryt oraz wzajemne zaufanie. Gala wrestlingu w Las Vegas, ucieczka z bezludnej wyspy, walka z ogniem to tylko niektóre z szalonych wyzwań, których podjęli się „Iron Majdan”.

Iron Majdan - gdzie oglądać?

Program dostępny jest na platformie VOD plyayer.pl

Iron Majdan, odcinek 10Kraj Basków, Bilbao, Hiszpania Iron Majdan, odcinek 9Kambodża Iron Majdan, odcinek 8Gruzja Iron Majdan, odcinek 7Tarutao Iron Majdan, odcinek 6Azerbejdżan Iron Majdan, odcinek 5Amerykańskie ranczo Iron Majdan, odcinek 4Bangkok Iron Majdan, odcinek 3Venice Beach Iron Majdan, odcinek 2Islandia Iron Majdan, odcinek 1Las Vegas