Iron Majdan

odcinek 10

Iron Majdan

To będzie najtrudniejsza i najbardziej zaskakująca kolacja w ich życiu? Jeszcze żadne zadanie tak bardzo nie zaskoczyło Małgosi i Radka. Mimo że na początku nic nie wskazywało, że będzie trudno, nic nie wzbudziło niepewności czy niepokoju, pojawiły się okoliczności, w których Iron Majdan dowiedzieli się wielu rzeczy o sobie samych.

Fernando Canales Etxanobe to szef kuchni i właściciel jednej z najlepszych restauracji w Bilbao. To on będzie mózgiem całej operacji, podczas której Małgosia i Radek przygotują kolację dla bardzo ważnych gości. Przez cały tydzień próbowali domyślić się, dla jakiej vipowskiej pary będą gotować, ale nie spodziewali się, że zrobią to dla ludzi, przy których bledną nawet największe gwiazdy show-biznesu.

Oczywiście także podczas realizacji tego wyzwania nie obejdzie się bez trudnych chwil. Rywalizacja między Małgosią a Radkiem o miano szefa, połów homarów, praca pod presją czasu i obowiązki kuchenne, które nie do końca są ulubionym zajęciem Radka - to wszystko wydarzy się  w ostatnim, finałowym odcinku Iron Majdan!