Gogglebox. Przed telewizorem

sezon 10 odcinek 7

Gogglebox. Przed Telewizorem 10

Specjalny Prima Aprilisowy odcinek "Gogglebox. Przed telewizorem". Kto kogo wkręci, a kto na żartach się nie zna? Sprawdźcie!

Gogglebox. Przed telewizorem - Co w odcinku?

W tym odcinku zobaczysz reakcje na powrót najpopularniejszego reality-show "Big Brother". Po 18 latach od pierwszej edycji, ponownie usłyszymy głos Wielkiego Brata... albo Wielkiej Siostry! To nie jedyna niespodzianka jaką będą komentować nasi uczestnicy. Przeskakujemy z jednego programu na następny, a dokładniej na  "Zamianę żon". To drugi sezon formatu polskiej edycji, który cieszy się sporą oglądalnością. Która z rodzin bardziej zgorszy komentatorów? Nasi uczestnicy widzieli już dużo. Jednak kobieta z brodą dalej zaskakuje. W programie "Strange love" (Miłość, szok i pożądanie) poznamy różne oblicza miłości. W tym zestawieniu nie mogło zabraknąć teleturnieju. W nowym programie "To był rok"cofniemy się w czasie. Co w 2000 roku działo się w życiu naszych uczestników? Zobacz koniecznie!

 

Gogglebox. Przed telewizorem - O programie

Zobacz wiosenny i najnowszy 10-ty sezon bijącego rekordy oglądalności formatu „Gogglebox. Przed telewizorem". Jesienne odcinki oglądało średnio 601 tys. widzów, czyli o 158 tys. osób więcej niż w analogicznym okresie rok wcześniej!

W tym programie zaglądamy do mieszkań ludzi w całym kraju i sprawdzamy, co ich w telewizji wkurza, a co ekscytuje. Codziennie 25 mln Polaków ogląda telewizję. To nie tylko przewodnik po najciekawszych programach i najważniejszych wydarzeniach w polskiej telewizji, ale przede wszystkim cotygodniowa porcja śmiechu i rozrywki.

A na kanapie zobaczymy znanych i lubianych uczestników z ekipą popularnego Big Boya na czele, czyli trio chłopaków z Kielc. Fotomodelka Sylwia Bomba, która na koniec 9-tego sezonu została mamą z przyjaciółką Ewą Mrozowską-Kozłowską. Nie zabraknie też Joachima z mamą Izą, mięśniaków – Krzyśka „Strongmana” Radzikowskiego i Dominik. Komentować będą także: szalone bliźniaczki (Agnieszka i Ewa), Dajan i jego śląska rodzina Kotońskich, Sandra ze Świętochłowic z mężem. Nie zabraknie również Jacka Szawioły i Mariusza Kozaka, przyjaciół Krzyśka, Felka i Mariana, rodziny Kotońskich oraz seniorów - Reginy i Józka. Ten program będzie pełen niespodzianek!

Gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki "Gogglebox. Przed telewizorem" oglądaj na VOD player.pl. Premiera w każdy wtorek o godzinie 15.00