Gogglebox. Przed telewizorem

sezon 9 odcinek 11

Gogglebox. Przed Telewizorem 9

W tym odcinku "Gogglebox. Przed telewizorem" zobaczymy miłośników telewizji jak zwykle w dobrej formie, a będzie się działo!

I tym razem nie mogło zabraknąć programu, który budzi tyle emocji u naszych widzów,  jak "Rolnik szuka żony". Zwroty akcji i zaskakujące zakończenie trzyma w napięciu do końca. Ale to nie koniec ekscytacji, gdyż na ekrany wkracza "Kossakowski. Wtajemniczenie". Komentarzy i dyskusji na temat pierwszego odcinka nowego sezonu nie stygną. Przemek przejdzie rytuał prawdziwego męstwa w plemieniu Mentawaje. Nawet mama Joachima - Pani Iza dostała wypieków na policzkach...! Poza tym dołączą do ekipy "Na ratunek", a zakończą wyjątkowym programem "Ślub od pierwszego wejrzenia".

A na kanapie zobaczymy znanych i lubianych uczestników z ekipą popularnego Big Boya na czele, czyli trio chłopaków z Kielc. Fotomodelkę Sylwię Bombę z przyjaciółką Ewą Mrozowską-Kozłowską. Nie zabraknie też Joachima z mamą Izą, mięśniaków – Krzyśka „Strongmana” Radzikowskiego i Dominika, do którego w tym sezonie dołączył maleńki synek. Komentować będą także: szalone bliźniaczki (Agnieszka i Ewa), Dajan i jego śląska rodzina Kotońskich, Sandra ze Świętochłowic z mężem oraz Jacek Szawioła i Mariusz Kozak... Ten program będzie pełen niespodzianek!

 

Gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki "Gogglebox. Przed telewizorem" oglądaj na VOD player.pl. Premiera w każdy wtorek o godzinie 15.00.