Dzień Dobry TVN

sezon 15

Dzień Dobry TVN

Wczoraj poznaliśmy nominacje to tegorocznych Oskarów. Szansę na statuetkę w kategorii najlepszy film międzynarodowy ma jedna z polskich produkcji, doceniana już na całym świecie - „Boże Ciało”. W studiu „Dzień Dobry TVN” Aleksandra Konieczna oraz Tomasz Raczek rozmawiali o filmie oraz o pozostałych nominacjach.

Pogoda na dziś

Tomasz Zubilewicz przedstawił dzisiejszą prognozę pogody.

Nowinki ze świata gwiazd

Agnieszka Jastrzębska przedstawiła najnowsze plotki z życia gwiazd. Jak Jan Komasa zareagował na wieść o nominacji jego filmu do Oskara? A jak Królowa odniosła się decyzji Księcia Harrego i jego małżonki?

Opłaty za chodzenie po chodniku

W Zielonej Górze jedna ze spółdzielni mieszkaniowych wprowadziła opłaty za chodzenie po chodniku, który prowadzi do bloku. Piotr Wojtasik spotkał się ze zbulwersowanymi mieszkańcami, aby dowiedzieć się, o co dokładnie chodzi. – Zaczęło się od tego, że wydzieliliśmy się jako wspólnota – wyjaśnił jeden z mieszkańców. W studiu programu adwokat Wojciech Czajka wyjaśnił, za co mogą być pobierane opłaty przez spółdzielnie.

Jak walczyć o swoje w pracy?

Z roku na rok rośnie inflacja, a co za tym idzie również codzienne wydatki. Wiele osób narzeka na swoje zarobki, a jednocześnie wstydzą się poprosić o podwyżkę. Jak walczyć o swoje w pracy i prawidłowo negocjować nowe warunki zatrudnienia? Tę kwestię wyjaśniła psycholog biznesu Iwona Golonko.

Energia prosto z nieba

W Pleszewie w jednej z parafii na kościele zawisnął krzyż, który podświetlany jest dzięki panelom słonecznym. Marcin Sawicki rozmawiał z księdzem proboszczem Krzysztofem Guziałkiem o tym, jaka jest motywacja tego pomysłu. – Ideą może być też nawrócenie, przemiana i refleksja człowieka – wyjaśnił duchowny.