Dzień Dobry TVN

sezon 15

Dzień Dobry TVN

Malgorzata Mulak opowiedziała w „Dzień Dobry TVN” o wypadku, w którym fotelik samochodowy zamiast podstawki uratował jej córkę. – Mogłaby siedzieć na podkładce, ale uznałam, że to jest niewystarczające, bo zależało mi na tym, żeby miała chronienia boczne i była chroniona głowa – powiedziała. – Do 150 cm wzrostu dzieci powinny jeździć  w fotelikach czy innych urządzeniach zabezpieczających – zaznaczył Sylwester Pawłowski, ekspert ds. bezpieczeństwa. W czym fotelik jest lepszy od podkładki?

Ile lat ma twoje serce?

Internista i kardiolog Piotr Gryglas opowiedział, co wpływa na wiek naszego serca. Dlaczego bywa tak, że serce może być starsze niż wskazuje na to nasza data urodzenia? Jaka dieta jest dobra dla serca? – Prawie pół kilogramów warzyw i owoców powinniśmy spożywać, powinniśmy bardzo ograniczyć czerwone mięso, powinniśmy ograniczyć ilość białek mięsnych – zaznaczył.

Zawierucha w kuchni z kaczką i granatem

Grzegorz Zawierucha to zwycięzca programu „MasterChef”. Jak zrobić sałatkę z awokado, gruszką i krewetką?

Modowe trendy na ten rok

Stylistka Marta Pożarlik opowiedziała o najnowszych modowych trendach. – Rok 2019 to był rok panterki, a teraz mamy groszki – powiedziała. Jakie stylizacje przygotowała?