Dzień Dobry TVN

sezon 5

Dzień Dobry TVN

Wiosna na horyzoncie. Czy gwiazdy czyszczą swoje szafy przed nowym sezonem? Zapytała o to Agnieszka Jastrzębska z „Dzień Dobry TVN”. – Ja jestem z tego pokolenia oszczędnego. Jestem przyzwyczajona do tego, że rzeczy mają swoje drugie, trzecie albo dziesiąte życie – powiedziała aktorka Małgorzata Kożuchowska. – Mam dużo rzeczy klasycznych, które są bazą mojej szafy i zawsze uzupełniam o smaczki z danego sezonu – zdradziła aktorka Małgorzata Socha. A jak to wygląda u aktorki Marii Winiarskiej i dziennikarki Agnieszki Wożniak-Starak?

Małgorzata Socha o powrocie do formy po ciąży

Małgorzata Socha to aktorka i matka trójki dzieci. Czy planuje kolejne dziecko? Czym jest dla niej macierzyństwo? – To wielkie szczęście i wielkie wyzwanie – powiedziała.

Maciej Musiał o spełnianiu marzeń i swojej premierze w Och-Teatrze

Maciej Musiał wystąpił w Och-Teatrze w spektaklu „Stowarzyszenie Umarłych Poetów”. – Powrót do Warszawy właśnie z takim spektaklem to spełnienie jakiegoś marzenia – powiedział. Co jego zdaniem zdecydowało o tym, że znalazł się na liście 30 najbardziej wpływowych młodych gwiazd w Europie przed 30. rokiem życia? – Ta historia tego, że udało nam się stworzyć coś samemu i w środowisku, w którym nie mieliśmy żadnych znajomości – zaznaczył. – To daje kopa do dalszej pracy – dodał.

Michał Koterski z rodziną

Jakie zdjęcia w mediach społecznościowych zamieszcza Michał Koterski? Opowiedziała o tym dziennikarka Agnieszka Jastrzębska.

Co jeszcze w programie?

Sok i zakwas z buraka jak lekarstwo?

Mam ochotę na… śniadanie z owocami

Sadzimy drzewa z Kasią Bosacką

Nieudanie upiększanie