Dzień Dobry TVN

sezon 5

Dzień Dobry TVN

Aktorki Alżbeta Lenska i Marieta Żukowska oraz stylista fryzur Maciej Maniewski rozmawiali o tym, jak ważna jest dla kobiety fryzura. Jak Lenska czuje się w nowej fryzurze? Jak Żukowskiej krótkie włosy pomogły w pracy nad rolą?

Natalia Siwiec spędza dzień ze zwyciężczynią aukcji WOŚP

Patrycja Tylenda wylicytowała w aukcji WOŚP dzień z Natalią Siwiec. – Mamy wspólne pasje, czyli podróże – zdradziła modelka. – My z mężem co roku licytujemy coś fajnego, co roku bierzemy czynny udział w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy – powiedziała Tylenda. Jak spędziły dzień?

Pyszne dania z kiszonek

Piotr Kucharski przygotowywał w kuchni „Dzień Dobry TVN” potrawy z kiszonkami. Jaki jest przepis na sernik z kwaśnymi gruszkami?

„Co dwie głowy, to nie jedna” – historia cyrkowego małżeństwa

Bożena Jankowska i Sławomir Jankowski to małżeństwo, które występowało w cyrku. Podbijali areny na całym świecie, a ich występy wzbudzały ekscytację. – Możesz pokazać ludziom swoje emocje, możesz pokazać coś, co ich fascynuje i jesteś wolny – powiedziała Jankowska. Jaki był ich popisowy numer? Jak wyglądało ich cyrkowe życie? – 250 miast w samej Francji i każde miasto to był nasz dom – powiedział Jankowski.