Dzień Dobry TVN

sezon 4

Dzień Dobry TVN

Niedawno Ewa Farna podzieliła się ze swoimi fanami informacją, że jest w ciąży. Zrobiła to za pomocą teledysku do piosenki „Ta o nás”. Andrzej Sołtysik i Anna Kalczyńska opowiedzieli o tej wiadomości. – Nie znamy jeszcze płci dziecka, ale będzie polsko-czeskie – podsumował prowadzący.

Joanna Krupa z mamą Jolantą. Czy są do siebie podobne?

Joanna Krupa dzieli się swoim życiem prywatnym w mediach społecznościowych, jednak niezbyt często pokazuje się ze swoją mamą Jolantą. W rozmowie z Agnieszką Jastrzębską opowiedziały one o swojej relacji. - Mama jest dla mnie przyjaciółką bardziej niż mamą – wyjaśniła modelka. Okazuje się, że Jolanta jest często bardzo krytyczna wobec córki. Dlaczego? Co najbardziej jej przeszkadza?

Kto ubiera Andrzeja Gołotę?

Czy Andrzej Gołota dba o wygląd? W rozmowie z Agnieszką Jastrzębską bokser wraz z żoną Mariolą opowiedział o swoim stylu. – Andrzej nie wyrzuci nic, on trzyma rzeczy, które nosił jako osiemnastoletni chłopak – wyjaśniła.

Edyta Górniak o swoich relacjach z Kingą Rusin w programie "Agent - Gwiazdy"

Czy Edyta Górniak i Kinga Rusin mają konflikt? Przed premierą nowego sezonu „Agent – Gwiazdy” media zaczęły podsycać plotki o tym, że gwiazdy nadal się nie lubią i z pewnością będzie to widoczne na planie programu. Jak jest naprawdę? Wokalistka zdementowała plotki w „Dzień Dobry TVN”. – Dostałam wspaniały peeling kokosowy od Kingi – zdradziła.

Jak uczestnicy "Agent - Gwiazdy" ocenili Edytę Górniak?

Edyta Górniak przed udziałem w programie „Agent – Gwiazdy” uchodziła za osobę trudną i wymagającą. Uczestnicy nowego sezonu zmienili jednak o wokalistce zdanie. W rozmowie z Agnieszką Jastrzębską Górniak opowiedziała o miłych opiniach na swój temat, które usłyszała na planie. – Wiele pięknych wspomnień zabieram z tych naszych spotkań – podsumowała.