Dzień Dobry TVN

sezon 4

Dzień Dobry TVN

Karl Lagerfeld był jedną z największych kultowych postaci w świecie mody. W ciągu ostatnich 36 lat kierował paryskim domem mody Chanel. W swoim życiu pracował z tysiącami topowych modelek świata, z innymi projektantami oraz reżyserami pokazów. O twórczym życiu wizjonera opowiedzieli: modelka Anja Rubik, Piotr Zachara oraz Joanna Przetakiewicz.

Kacper i Oskar Grzelak - bliźniacy podbijają światowe wybiegi

Kacper i Oskar Grzelak w wieku zaledwie 19 lat mogą się pochwalić sesjami zdjęciowymi w światowych magazynach modowych. Od zawsze interesowali się modą, lubili ubierać się inaczej i eksperymentować.  Jak zaczęła się ich kariera i jakie mają plany na przyszłość? - Nasza przygoda z modelingiem zaczęła się przypadkiem – zdradził jeden z nich.

Cena sportowego sukcesu

Dorota Banaszczyk wywalczyła tytuł mistrzyni świata w karate olimpijskim. Za zwycięstwo nie otrzymała żadnych pieniędzy, a co więcej musiała się zadłużyć. Dlaczego doszło do takiego absurdu? W studio „Dzień Dobry TVN” Alicja Tchórz opowiedziała, jak ona poradziła sobie w podobnej sytuacji. Pływaczka za wygrane zawody, dostała kwotę wystarczającą by pokryć jedynie koszty dojazdu.