Dzień Dobry TVN

sezon 4

Dzień Dobry TVN

Czy kupować suplementy diety na odchudzanie?

Co roku na rynku przybywa suplementów diety na odchudzanie. Polacy masowo wręcz stosują preparaty, które według producentów wspomagają pozbycie się zbędnych kilogramów. Ale czy takie środki rzeczywiście są skuteczne? - To są produkty, które wspierają funkcjonowanie układu pokarmowego, zwiększają perystaltykę jelit czy zwiększają wytwarzanie enzymów trawiennych, natomiast same w sobie nie posiadają właściwości odchudzających zwrócił uwagę dr n. med. Przemysław Rzodkiewicz z Głównego Inspektoratu Sanitarnego.

Jak schudnąć bez diety czy siłowni?

O substancjach wspomagających odchudzanie opowiedziała także w studiu „Dzień Dobry TVN” dietetyk Urszula Somow. - Są takie preparaty, ale jest ich mało. Ale nie jest tak, że wystarczy tylko przyjąć tabletkę. Na przykład popularna substancja L-karnityna wymaga podania dużej dawki węglowodanów - zaznaczyła specjalistka.

Bartek uczy się jeździć na łyżwach

Bartek Jędrzejak wybrał się na lodowisko na Stadionie Narodowym, gdzie pod czujnym okiem mistrzyni łyżwiarstwa Renaty Aleksander uczył się jeździć na łyżwach. Przy okazji przedstawił też dzisiejszą prognozę pogody

Fryzjerska metamorfoza

Pani Marta postawiła w tym roku na zmiany. Zmieniła pracę, a teraz postanowiła zmienić fryzurę. Pomógł jej w tym Filip Galas. Jaką metamorfozę zaproponował?