Dzień Dobry TVN

sezon 15

Dzień Dobry TVN

Tomasz Zubilewicz odwiedził starą łódzką elektrociepłownię i stamtąd przedstawił prognozę pogody.

Jak przygotować dziecko na narty?

Niedługo zaczynają się ferie zimowe i wiele osób wybierze się na narty ze swoimi dziećmi. Instruktor narciarstwa Franciszek Przeradzki opowiedział o tym, jak przygotować dzieci na narty. Jak dobrać sprzęt sportowy i ubrać najmłodszych narciarzy?

Chińszczyzna po polsku

W kuchni „Dzień Dobry TVN” Ola Nguyen udowodniła, że nie zawsze trzeba zamawiać chińszczyznę i pokazała, jak zrobić najpopularniejsze dania kuchni chińskiej.

Do zobaczenia w Singapurze!

Michał Cessanis odwiedził Singapur i podzielił się kilkoma radami: kiedy polecieć, co zobaczyć, gdzie zjeść. Jak należy zachowywać w Singapurze, by uniknąć kłopotów?

Karta, która ratuje życie osobom głuchym

Student medycyny Piotr Kimla opracował kartę komunikacji z osobą głuchą, która za pomocą piktogramów pozwala lekarzowi lepiej zrozumieć, co dolega pacjentowi. Jak używać tę kartę i czy faktycznie pomaga lekarzom i ratownikom?

Złote Globy – kto ma szanse na statuetkę?

Dziś w nicy zostaną rozdane statuetki Złotych Globów. O tym, jakie filmy mają szansę na to wyróżnienie opowiedział krytyk filmowy Łukasz Muszyński. Czy „Historia małżeńska”, „Irlandczyk”, „Pewnego razu w Hollywood”, „Nazywam się Dolemite”, „Joker”, „Judy” czy „Czarnobyl” zostaną nagrodzone?