Dzień Dobry TVN

sezon 15

Dzień Dobry TVN

W dzisiejszych czasach mało kto nosi ze sobą długopis. Nawet studenci podczas wykładów notują już zazwyczaj na laptopach, a odczytanie odręcznie przygotowanych dokumentów dla urzędników stanowi nie lada wyzwanie. W studiu „Dzień Dobry TVN” psychografolog Karolina Gorzkowska wyjaśniła, co możemy wywnioskować na podstawie czyjegoś charakteru pisma.

Projekt zima w Zieleńcu

Zieleniec położony w Kolinie Kłodzkiej od wielu lat przyciąga miłośników zimowego szaleństwa. Jest również jednym z najpiękniejszych miejsc na Dolnym Śląsku. Muzeum papiernictwa, zajęcia z garncarstwa czy muzeum kolejnictwa? Jakie jeszcze atrakcje dla całej rodziny tam na nas czekają?

Klaudia El Dursi w pracy na Bali

Dzięki uczestnictwie w ostatniej edycji programu „Top Model”, Klaudia El Dursi zyskała dużą popularność. Modelka została zaproszona do poprowadzenia programu „Paradise Hotel”, dzięki czemu spędza czas na Bali. W rozmowie z Mateuszem Hładkim opowiedziała o tym projekcie oraz o tęsknocie za rodziną.

Plotki ze świata show-biznesu

W studiu programu Mateusz Hładki zdradził najnowsze plotki z życia gwiazd. Jaką niespodziankę przygotował Rinke dla swojej ukochanej Joanny Przetakiewicz, by uczcić ich drugą rocznicę wspólnego mieszkania w Londynie? Dziennikarz pokazał również zabawny filmik, który w internecie zamieściła Katarzyna Nosowska.

Pogoda na dziś

Prosto z Krakowa Bartek Jędrzejak przedstawił dzisiejszą prognozę pogody.