Dzień Dobry TVN

sezon 10

Dzień Dobry TVN

Stworzenie idealnej wyprawki dla dziecka to bardzo ważne zadanie, stojące przed każdym rodzicem na początku roku szkolnego. O czym należy pamiętać kompletując taką wyprawkę? O tym w „Dzień Dobry Wakacje” opowiedziała blogerka Justyna Kozłowska. - Najważniejszym priorytetem jest plecak – wyjaśniła.

Filip Chajzer na tropie aspołecznych ławek

Filip Chajzer wybrał się na warszawską Ochotę, gdzie powstały eksperymentalne jedoosobowe ławki. Co o tym pomyśle sądzą mieszkańcy dzielnicy? – Można sobie w samotności posiedzieć – wyjaśniła jedna z nich.

Jak wykonać automasaż?

Po intensywnym treningu lub ciężkim dniu warto pomóc mięśniom się zregenerować. Można to zrobić za pomocą na przykład specjalnych wałków. W jaki sposób masować nogi, by sobie nie zaszkodzić? O tym w „Dzień Dobry Wakacje” opowiedział fizjoterapeuta Michał Dachowski.

Napiwki – dawać czy nie dawać?

Dawniej napiwki zostawiało się jedynie kelnerom lub barmanom. Obecnie w dobrym guście jest zostawić napiwek również fryzjerce czy manikiurzystce. W studiu „Dzień Dobry Wakacje” ekspertka od zasad savoir-vivre Małgorzata Jóźwiak, stylistka fryzur Żaneta Pawlak, podróżniczka Patrycja Jaskot oraz kelner Dima Furmaniuk opowiedzieli o tego typu prezentach.