Dzień Dobry TVN

sezon 8

Dzień Dobry TVN

Monika Mrozowska i Magdalena Modra-Krupska podzieliły się swoimi doświadczeniami wychowawczymi i opowiedziały o tym, jak wyglądają ich relacje z dziećmi. – Nie możemy idealizować, że dobra relacja to wtedy, kiedy dziecko nigdy się nie buntuje, a rodzic nigdy nie będzie go strofował – powiedziała Justyna Korzeniewska, psycholog dziecięcy. – Dziecko musi mieć poczucie oparcia w rodzicu – dodała.

Autorka „Cudownego chłopaka” z Polsce

„Cudowny chłopak” R.J. Palacio to historia chłopca, któremu choroba zmieniła twarz. Opowieść pokochały miliony ludzi na całym świecie. W Polsce właśnie ukazała się książka, na podstawie której został nakręcony film o tym samym tytule. Autorka opowiedziała o tym dlaczego napisała „Cudownego chłopaka” i jak ludzie reagują na tę historię.

Okrągłe urodziny Agnieszki Maciąg

Z okazji urodzin Agnieszka Maciąg wydała nową książkę „Miłość. Ścieżki do wolności”, o której opowiedziała przed kamerami. Zdradziła także, jak świętowała kolejny rok życia.  – Pięćdziesiąte urodziny obchodzę z ogromną radością i z poczuciem szczęścia i spełnienia – dodała.

Przygotowujemy ogród na przyjście lata

Łukasz Skop podpowiedział, co zrobić, by móc cieszyć się latem w ogrodzie. Ogrodnik pokazał, jak przygotować miniwarzywnik w skrzyni i jak urządzić oczko wodne.