Dzień Dobry TVN

sezon 8

Dzień Dobry TVN

W Krakowie wystartowała druga edycja Wodecki Twist Festiwal, na którym wystąpiła Urszula Dudziak. – Miałam wątpliwości, jak dostałam tę propozycję, dlatego że ja nie śpiewam piosenek. Ale Krzysiu Herdzin tak pięknie zaaranżował utwór „Dzielą z Tobą dzień na dwoje”, że jest dla mnie fantastyczne miejsca – zdradziła wokalistka. A przed kamerami wielopokoleniowy chór wykonał utwór Zbigniewa Wodeckiego „Zacznij od Bacha”.

Michael Fassbender – jak się wyluzować w Hollywood

Anna Wendzikowska spotkała się z Jamesen McAvoyem oraz Michaelem Fassbenderem, z którymi porozmawiała o aktorstwie i filmie „X-Men: Mroczna Phoenix”.

Sir Elton John – ekscentryk w świecie rocka

Dziś premierę kinową miał „Rocketmen”, który jest biografią Eltona Johna. Anna Wendzikowska przybliżyła postać artysty i opowiedziała o filmie. – To nie jest tylko i wyłącznie piękna, kolorowa laurka – zdradziła dziennikarka.

Zimny drań, czyli za co kochamy chłodniki

W kuchni „Dzień Dobry TVN” Andrzej Polan przygotował zimną zupę z młodego buraka. Przy okazji zdradził, co zrobić, żeby gotowany burak zachował piękny, rubinowy kolor.

Małgosia Hutek w piosence „Mów do mnie czule”

Małgosia Hutek w tym roku dowiedziała się, że choruje na raka tarczycy, pomyślnie przeszła operację i pokonała chorobę. Obawiała się, że nigdy nie będzie mogła już śpiewać. Tymczasem na scenie „Dzień Dobry TVN” wykonała utwór „Mów do mnie czule”.