Dżentelmeni i wieśniacy

sezon 3 odcinek 3

Dżentelmeni i wieśniacy 3

Dwa światy staną na głowie. Wieś poskromi uśmiech dżentelmena, a miasto spełni najskrytsze marzenia wieśniaka.

Dżentelmeni i Wieśniacy - Co w odcinku?

Jackowski Sylwester to 37-letni, korzystający z życia broker finansowy mieszkający w Warszawie. Dżentelmen prowadzi dobre i spokojne życie, które jest dla niego luksusem. Jeżeli ma ma ochotę na pizze to leci do Włoch. Idąc na zakupy pieniądze nie stanową żadnego kłopotu. Dżentelmen żyje według motto upadłeś powstań.

W Politowie mieszka drugi bohater Piotr Maj. Pracuje w gospodarstwie i zajmuje się zwierzętami. Więcej życia przebywa oborze. To wesoły chłopak, który lubi zabawę, tańce i piłkę ręczną.

Dżentelmeni i Wieśniacy - Co w trzecim sezonie?

Panowie trafią w miejsca, które znali jedynie ze słyszenia. Sprawdzimy czy ceniący markowe ciuchy dżentelmen, ma szansę modnie się ubrać w wiejskim lumpeksie? Czy uwielbiający szybkie samochody właściciel agencji modelek z podobną pasją poprowadzi traktor?  Nie zabraknie też męskich przepychanek i porachunków. Pewny siebie, muskularny biznesmen spróbuje wyjść cało z pojedynku z lokalnymi osiłkami, a przystojny dżentelmen spróbuje zaimponować skromnym mieszkankom polskich wsi.

Dżentelmeni i Wieśniacy - Gdzie oglądać?

Wszystkie trzy sezony programu reality-show oglądaj na antenie TTV oraz online na VOD player.pl. Premiera w każdy piątek o godzinie 23.00