Dżentelmeni i wieśniacy

sezon 2 odcinek 4

Dżentelmeni i wieśniacy 2

W kolejnym odcinku „Dżentelmenów i wieśniaków” widzów czeka nie lada gratka. Na podbój poznańskich salonów wyruszy  najsłynniejszy wieśniak w Polsce - Rysiek Dąbrowski znany jako „Szczena”. Poznań - miasto doznań otworzy przed naszym bohaterem drzwi do świata, w którym ten odnajdzie się z właściwym sobie szczerym urokiem. Jako chłopak do „tańca i do różańca” pozna inny sposób dbania o siebie. Zmierzy się ze sztuką  na wernisażu. Trafi też na tor wyścigowy, gdzie prawie spełni swoje największe marzenie.  Zadba też o niespodziankę dla najważniejszej osoby w jego życiu.

Jego miejsce u boku narzeczonej Ryśka - Asi w Koźniewie Średnim zajmie Patryk, agent gwiazd. Przybędzie na wieś w wielkomiejskim stylu, serwując gospodarzom na powitanie szampana z …musztardówki. Czy jego styl i szyk przyda się przy ocieplaniu ścian latryny? A jak na jego wdzięk zareaguje Asia, pod okiem której będzie robił pranie ?

Przed nami kolejny odcinek "Dżentelmenów i Wieśniaków", w którym panowie będą udowadniać, że zmiany w życiu mają sens i mogą wyjść tylko na lepsze. A finałowa kolacja zaskoczy wszystkich.