Dżentelmeni i wieśniacy

sezon 3 odcinek 2

Dżentelmeni i wieśniacy 3

W Zabrzu na Śląsku mieszka dżentelmen Maciej, który od 17 lat jest w związku partnerskim. Ten czterdziestodwuletni mężczyzna, każdy dzień zaczyna od ok. dwugodzinnej toalety. Uwielbia marynarki i buty, których ma ponad 40 par. Ubrania to nie tylko niezwykła fanaberia dżentelmena, to przede wszystkim źródło dochodu. Prowadzi ze współwłaścicielką showroom.

Inne życie prowadzi wieśniak Marcin, który wraz z rodziną mieszka w Brodnicy Górnej na Kaszubach. Z zawodu jest budowlańcem, a dorywczo pomaga przy zwierzętach. Razem z konkubiną mają trójkę dzieci z różnych związków. Para czeka na sfinalizowanie rozwodu kościelnego Wioletty.  Maciek jest po przejściach z narkotykami, hazardem i więzieniem. Są gorliwie wierzącą rodziną, w której nie ma dnia bez modlitwy.

Jak tak dwa różne światy przypasują bohaterom? Co wyniknie z tej zamiany?

Dżentelmeni i Wieśniacy - O programie

Trzeci sezon polskiej edycji popularnego programu "Dżentelmeni i Wieśniacy" ruszył! Dwóch mężczyzn z krańcowo różnych światów zamieni się rolami i życiem. Po trzech dniach okaże się, czy do bycia dżentelmenem wystarczy mieć wypchany portfel, luksusowe auto i piękne kobiety u boku? Czy łatwo im będzie się przesiąść z wypasionej fury na… furmankę czy ciągnik? Jak na wielkomiejskich salonach odnajdą się wiejscy gospodarze?

Dżentelmeni i Wieśniacy - Co w trzecim sezonie?

Panowie trafią w miejsca, które znali jedynie ze słyszenia. Sprawdzimy czy ceniący markowe ciuchy dżentelmen, ma szansę modnie się ubrać w wiejskim lumpeksie? Czy uwielbiający szybkie samochody właściciel agencji modelek z podobną pasją poprowadzi traktor?  Nie zabraknie też męskich przepychanek i porachunków. Pewny siebie, muskularny biznesmen spróbuje wyjść cało z pojedynku z lokalnymi osiłkami, a przystojny dżentelmen spróbuje zaimponować skromnym mieszkankom polskich wsi.

Dżentelmeni i Wieśniacy - Gdzie oglądać?

Wszystkie trzy sezony programu reality-show oglądaj na antenie TTV oraz online na VOD player.pl. Premiera w każdy piątek o godzinie 23.00