Ach, ten ślub!

sezon 3 odcinek 8

Ach, ten ślub! 3

W ósmym odcinku sezonu nasze Prowadzące odwiedzą Olę i Kamila, których ślub i wesele odbędzie się w Wyszkowie, z którego oboje pochodzą.  Pierwszy raz w tym sezonie Magda Socha-Włodarska zajmie się stylizacją Pana Młodego. Kamil zastanawia się nad garniturem w kratę, jednak Oli nie do końca odpowiada ten pomysł. Wspólnie z Magdą spróbują wybrać opcję, która przypadnie do gustu obojgu Młodym. Ola ma już swoją sukienkę, do której brakuje jej odpowiednich dodatków. Oprócz tradycyjnej biżuterii Magda i jej Beauty Team zaproponują Oli także biżuterię na włosy. Para Młoda wymarzyła sobie, aby ich wesele było naprawdę baśniowe. Kolorem przewodnim ma być pudrowy róż. Agnieszka Winnicka, najlepiej znając weselne trendy, pójdzie o krok dalej i stworzy bajkowy klimat przy pomocą, popularnych w tym sezonie, pastelowych przejść tonalnych.   Prowadzące zaskoczą także Parę przepyszną niespodzianką. Zostańcie z nami i sami zobaczcie co Agnieszka i Magda wyczarowały dla Młodych!

Ach, ten ślub! - opis programu

Po dwóch latach pandemii, setkach odwołanych lub przełożonych ślubów, wiosna i lato 2022 eksplodują weselnie ze zdwojoną siłą. Agnieszka Winnicka i Magda Socha-Włodarska ruszają w Polskę by wesprzeć młode pary w organizacji ich najważniejszego dnia życia.

Magda zadba o najmniejszy szczegół wyglądu nie tylko państwa młodych, ale też innych uczestników ceremonii ślubnej. Z kolei Agnieszka zajmie się wystrojem kościoła, urzędu stanu cywilnego czy sali weselnej. W kilka dni wyczarują wszystko, czego nie udało się wcześniej zorganizować narzeczonym i spełnią ich najskrytsze marzenia.  To będzie rok ślubów!

Ach, ten ślub! - gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki "Ach, ten ślub!" obejrzysz online w serwisie VOD player oraz na antenie TVN Style.