Ach, ten ślub!

sezon 3 odcinek 7

Ach, ten ślub! 3

W siódmym odcinku, śledzić będziemy Justynę i Łukasza, którzy po trzech wspólnych latach zdecydowali się na ślub humanistyczny. Zarówno ceremonia jak i wesele odbędzie się na terenie zabytkowego dworku niedaleko Siedlec. Biały ślub nad jeziorem, i wesele jak z prlowskiej wsi, to marzenie naszej pary. Posiadają Oni wiele oczekiwań oraz planów, więc nie będzie to proste by sprostać ich oczekiwaniom. Agnieszka Winnicka zmierzy się w wymaganiami, jakie daje jej tematyka lat 80, a Magdalena Socha-Włodarska oczaruje swoimi pomysłami nie tylko Pannę Młodą, ale i jej druhny.

Ach, ten ślub! - opis programu

Po dwóch latach pandemii, setkach odwołanych lub przełożonych ślubów, wiosna i lato 2022 eksplodują weselnie ze zdwojoną siłą. Agnieszka Winnicka i Magda Socha-Włodarska ruszają w Polskę by wesprzeć młode pary w organizacji ich najważniejszego dnia życia.

Magda zadba o najmniejszy szczegół wyglądu nie tylko państwa młodych, ale też innych uczestników ceremonii ślubnej. Z kolei Agnieszka zajmie się wystrojem kościoła, urzędu stanu cywilnego czy sali weselnej. W kilka dni wyczarują wszystko, czego nie udało się wcześniej zorganizować narzeczonym i spełnią ich najskrytsze marzenia.  To będzie rok ślubów!

Ach, ten ślub! - gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki "Ach, ten ślub!" obejrzysz online w serwisie VOD player oraz na antenie TVN Style.