Ach, ten ślub!

sezon 1 odcinek 7

Ach, ten ślub!

Bohaterami 7 odcinka "Ach, ten ślub!" są Sylwia i Łukasz. Mieszkają w Piastowie. Poznali się ponad 3,5 roku temu na dyskotece. Była to miłość od pierwszego wejrzenia. Oświadczyny miały miejsce podczas urodzinowej imprezy Sylwii, która była tym totalnie zaskoczona. Oboje trudnią się handlem - Sylwia zajmuje się sprzedażą kawy, a Łukasz słodyczy i czekolady. Para chciałaby, aby na weselu pojawiły się elementy związane z ich pracą, czyli z kawą i czekoladą.

Sylwia i Łukasz nie dopięli wszystkiego na ostatni guzik. Okazało się, że nie mają wielu rzeczy, co wynika głównie z braku czasu. Pani młoda zamówiła suknię ślubną na portalu sprzedażowym. Nie jest dopasowana do figury Sylwii, a w kilku miejscach jest poplamiona. Sylwia nie ma również pomysłu na makijaż oraz dodatki. Pan młody ma kompletną stylizację, ale problemem jest za duża koszula. Na szczęście Magda Socha-Włodarska ma mnóstwo pomysłów i uratuje obie stylizacje.

Para ma zamówioną salę, która jest duża i wysoka. Trzeba bardzo dobrze zorganizować ogromną przestrzeń, by nie zostawić jej pustej. Agnieszka Winnicka przyjmuje to wyzwanie. Będzie chciała optycznie zmniejszyć salę i nadać jej charakter, klimat. Plan jest prosty - łączenie różnych odcieni kawy i czekolady, tak jak to sobie młodzi wymarzyli. Istotny będzie także odpowiedni dobór światła.

Największą pasją Sylwii i Łukasza są dwa pieski, które będą potrzebowały opieki podczas imprezy. W ostatniej chwili okazało się, że nie pomyśleli również o zarezerwowaniu auta. Czy nasza ślubna ekipa rozwiąże również te problemy?

Ach, ten ślub! - opis programu

Ślub zbliża się wielkimi krokami, a tortu nadal brak? Panna młoda płacze przed lustrem, bo suknia nie okazała się tą wymarzoną? Sen z powiek pana młodego spędza brak samochodu na ten jeden szczególny dzień? Co robić? Wystarczy wezwać stylowe pogotowie ślubne – projektantkę nowoczesnych sukien Magdę Sochę-Włodarską i dekoratorkę Agnieszkę Winnicką.Pierwsza z nich zadba o najmniejszy szczegół wyglądu nie tylko państwa młodych, ale też innych uczestników ceremonii ślubnej.

A co z wystrojem kościoła, urzędu stanu cywilnego czy sali weselnej? Tym zajmie się Agnieszka – florystka, dekoratorka, wizjonerka i projektantka. Jej wyobraźnia nie zna granic. Dekoracje kwiatowe potrafi wyczarować nawet w kilka minut. Do tego zadba o jedzenie, samochody i program artystyczny. Dla nowych prowadzących TVN Style nie ma rzeczy niemożliwych, choć na dopięcie wszystkiego na ostatni guzik mają tylko 3 dni. Magda i Agnieszka wyczarują wszystko, czego nie udało się wcześniej zorganizować narzeczonym i spełnią ich najskrytsze marzenia. Agnieszka i Magda nieraz zaskoczą młode pary oraz ich rodziny i zrobią wszystko, żeby zapewnić im ogrom wzruszeń oraz bezcennych wspomnień na całe życie.

Ach, ten ślub! - gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki "Ach, ten ślub!" obejrzysz online w serwisie VOD player oraz na antenie TVN Style.