Ach, ten ślub!

sezon 3 odcinek 6

Ach, ten ślub! 3

Szósty odcinek trzeciego sezonu przedstawia nam Anię i Damiana, którzy po 15 wspólnych latach zdecydowali się powiedzieć sobie sakramentalne “tak”.  Do ołtarza pójdą w Kościele Małym w Otwocku, a magiczna noc czeka ich w szklanej posiadłości w Otwocku Wielkim. Zarówno Ania jak i Damian nie mają sprecyzowanej wizji sali, zdają się więc na pełne zaufanie do naszych prowadzących. Agnieszka Winnicka odmieni trudne, szklane pomieszczenia w istnie roślinnym stylu, a Magdalena Socha-Włodarska oprócz weselnych dodatków, zajmie się tym, czego w trakcie wesela nie widać. Będzie magicznie, będzie czarodziejsko, a Magda i Agnieszka zaproponują nietypowe, weselne rozwiązania.

Ach, ten ślub! - opis programu

Po dwóch latach pandemii, setkach odwołanych lub przełożonych ślubów, wiosna i lato 2022 eksplodują weselnie ze zdwojoną siłą. Agnieszka Winnicka i Magda Socha-Włodarska ruszają w Polskę by wesprzeć młode pary w organizacji ich najważniejszego dnia życia.

Magda zadba o najmniejszy szczegół wyglądu nie tylko państwa młodych, ale też innych uczestników ceremonii ślubnej. Z kolei Agnieszka zajmie się wystrojem kościoła, urzędu stanu cywilnego czy sali weselnej. W kilka dni wyczarują wszystko, czego nie udało się wcześniej zorganizować narzeczonym i spełnią ich najskrytsze marzenia.  To będzie rok ślubów!

Ach, ten ślub! - gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki "Ach, ten ślub!" obejrzysz online w serwisie VOD player oraz na antenie TVN Style.