Ach, ten ślub!

sezon 1 odcinek 6

Ach, ten ślub!

W kolejnym odcinku sezonu nasze prowadzące pomogą w organizacji ślubu wyjątkowej parze. Magda i Agnieszka będą gościć w pałacu Rozalinie, gdzie ślub wezmą Maja Plich i Krzysztof Rutkowski!

Maja jest licencjonowanym detektywem, psychologiem i narzeczoną najbardziej znanego detektywa w Polsce – Krzysztofa Rutkowskiego. Para jest ze sobą już od 8 lat. Poznali się, kiedy Maja zwróciła się do Krzysztofa po pomoc jako klientka. Jednak już podczas pierwszego spotkania zaiskrzyło między nimi i szybko stało się jasne, że to miłość od pierwszego wejrzenia. Para wychowuje wspólnie dwójkę dzieci – 16-letnią Kaję z pierwszego związku Mai oraz ich wspólnego syna – 6-letniego Krzysztofa Juniora.

Sam Krzysztof przyznaje, że nie jest łatwym partnerem - do tej pory był już bowiem w trzech związkach małżeńskich. Jednak Maja jest dla niego tą jedyną - ostatni ślub brał bowiem 30 lat temu i według swojej obecnej narzeczonej był wtedy jeszcze chłopcem. Choć są w związku już od dawna, Krzysztof chciałby w końcu ogłosić swoją miłość do Mai przed całym światem. Dlatego postanowił kolejny raz wejść w związek małżeński i poprosić swoją ukochaną o rękę. W nawale obowiązków, jakie ciążą nad zapracowanymi narzeczonymi, termin ślubu był już przesuwany w przyszłość. Maja 2 lata temu miała nawet wybraną suknię, z której jednak zrezygnowała ponieważ zdążyła już całkowicie wyjść z mody. Ostatecznie udało się w końcu ustalić termin i przygotowania ruszyły od nowa.

Pan młody przeznaczył na ten wieczór trzy smokingi i jeden garnitur. Przyszła panna młoda natomiast wybrała trzy suknie – jedną, w której miała wystąpić na samej ceremonii, drugą przeznaczoną do krojenia tortu i trzecią, w której wystąpi po północy. Okazuje się jednak, że brakuje jej wygodnej a jednocześnie pięknej sukni do tańca! Swojej kreacji nie ma też córka Mai, która dwa miesiące temu wyjechała do Stanów i wróci niedługo przed ceremonią. Oprócz tego brakuje garnituru dla małego Krzysia, który tego dnia będzie pełnił funkcję szczególną – ma podać obrączki swoim rodzicom. Dodatkowo całą rodzinkę czeka sesja fotograficzna do kolorowego magazynu, dlatego Magda będzie miała na przygotowanie tych kreacji zaledwie jeden dzień.

Maja chciałaby tego dnia czuć się jak prawdziwa księżniczka, chciałaby aby ten ślub był bajeczną ceremonią. Dlatego Agnieszka zaproponowała jako motyw przewodni zaczarowany ogród. Parze tego dnia ma towarzyszyć mnóstwo kwiatów i motyli. Dodatkowo na środku sali pojawi się specjalnie na ten wieczór przygotowany... staw. Jakie jeszcze zjawiskowe dekoracje i niespodzianki przygotują nasze prowadzące i czy spełnią niecodzienne marzenia wyjątkowej i bardzo zapracowanej pary?

Ach, ten ślub! - opis programu

Ślub zbliża się wielkimi krokami, a tortu nadal brak? Panna młoda płacze przed lustrem, bo suknia nie okazała się tą wymarzoną? Sen z powiek pana młodego spędza brak samochodu na ten jeden szczególny dzień? Co robić? Wystarczy wezwać stylowe pogotowie ślubne – projektantkę nowoczesnych sukien Magdę Sochę-Włodarską i dekoratorkę Agnieszkę Winnicką.Pierwsza z nich zadba o najmniejszy szczegół wyglądu nie tylko państwa młodych, ale też innych uczestników ceremonii ślubnej.

A co z wystrojem kościoła, urzędu stanu cywilnego czy sali weselnej? Tym zajmie się Agnieszka – florystka, dekoratorka, wizjonerka i projektantka. Jej wyobraźnia nie zna granic. Dekoracje kwiatowe potrafi wyczarować nawet w kilka minut. Do tego zadba o jedzenie, samochody i program artystyczny. Dla nowych prowadzących TVN Style nie ma rzeczy niemożliwych, choć na dopięcie wszystkiego na ostatni guzik mają tylko 3 dni. Magda i Agnieszka wyczarują wszystko, czego nie udało się wcześniej zorganizować narzeczonym i spełnią ich najskrytsze marzenia. Agnieszka i Magda nieraz zaskoczą młode pary oraz ich rodziny i zrobią wszystko, żeby zapewnić im ogrom wzruszeń oraz bezcennych wspomnień na całe życie.

Ach, ten ślub! - gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki "Ach, ten ślub!" obejrzysz online w serwisie VOD player oraz na antenie TVN Style.