Ach, ten ślub!

sezon 2 odcinek 5

Ach ten ślub 2

Natalia i Mariusz z jednej strony są podekscytowani i nie mogą doczekać się tego wyjątkowego dnia, z drugiej natomiast czują stres i obawy. Czy para ma wątpliwości i nie jest gotowa powiedzieć sobie sakramentalnego "tak"? Nic z tych rzeczy! Sen z powiek spędza im organizacja uroczystości, która wymknęła się spod kontroli. Mają buty, suknie, salę i… siebie. Tu potrzebna jest pomoc Magdy Sochy-Włodarskiej oraz Agnieszki Winnickiej!

Mariusz jest fizjoterapeutą, Natalia - nauczycielką wychowania fizycznego. Para poznała się w gabinecie fizjoterapeutycznym Mariusza, kobieta była jego pacjentką. Połączyła ich pasja do sportu. Już wkrótce ta zakochana w sobie oraz w sporcie para stanie na ślubnym kobiercu. Wesele Natalii i Mariusza odbędzie się w Miętowych Wzgórzach - miejscu z ogromnym potencjałem i dobrze znanym Agnieszce. Para wymarzyła sobie wesele w kolorze złota. Wizję wymarzonego przyjęcia komplikowały jednak kolejne nietrafione dodatki, które para starała się ratować… koronką. Ostateczne złoto połączyło się ze stylem Jamesa Bonda. W jaki sposób Agnieszka zainspiruje się stylem legendarnego Agenta 007?

Przed trudnym zadaniem stanie również Magda, która w kilka godzin będzie musiała wyczarować Mariuszowi kreację, której nie powstydziłby się sam James Bond. Czy Mariusz będzie wierny klasyce i w dniu ślubu założy smoking? Natalia ma już sukienkę, jednak potrzebuje pomocy z dopasowaniem okrycia wierzchniego. Liczy również na pomoc w kwestii stylizacji swojej mamy. Chciałaby, aby tego dnia wyglądała pięknie i uroczyście, a niestety sukienka, którą wybrała jest nie do przyjęcia. Czy Magda w tak krótkim czasie znajdzie idealną sukienkę dla mamy panny młodej? Rozczarowana efektem próbnej fryzury Natalia potrzebuje także pomocy fryzjera. Czy ostatecznie uda się sprostać jej oczekiwaniom? Jak udekorować salę w stylu Jamesa Bonda? Na czym polega przygotowanie ślubu personalizowanego zapachem? Przekonacie się oglądając kolejny odcinek programu „Ach, ten ślub!”.

Ach, ten ślub! - opis programu

Ślub zbliża się wielkimi krokami, a tortu nadal brak? Panna młoda płacze przed lustrem, bo suknia nie okazała się tą wymarzoną? Sen z powiek pana młodego spędza brak samochodu na ten jeden szczególny dzień? Co robić? Wystarczy wezwać stylowe pogotowie ślubne – projektantkę nowoczesnych sukien Magdę Sochę-Włodarską i dekoratorkę Agnieszkę Winnicką.Pierwsza z nich zadba o najmniejszy szczegół wyglądu nie tylko państwa młodych, ale też innych uczestników ceremonii ślubnej.

A co z wystrojem kościoła, urzędu stanu cywilnego czy sali weselnej? Tym zajmie się Agnieszka – florystka, dekoratorka, wizjonerka i projektantka. Jej wyobraźnia nie zna granic. Dekoracje kwiatowe potrafi wyczarować nawet w kilka minut. Do tego zadba o jedzenie, samochody i program artystyczny. Dla nowych prowadzących TVN Style nie ma rzeczy niemożliwych, choć na dopięcie wszystkiego na ostatni guzik mają tylko 3 dni. Magda i Agnieszka wyczarują wszystko, czego nie udało się wcześniej zorganizować narzeczonym i spełnią ich najskrytsze marzenia. Agnieszka i Magda nieraz zaskoczą młode pary oraz ich rodziny i zrobią wszystko, żeby zapewnić im ogrom wzruszeń oraz bezcennych wspomnień na całe życie.

Ach, ten ślub! - gdzie obejrzeć?

Wszystkie odcinki "Ach, ten ślub!" obejrzysz online w serwisie VOD player oraz na antenie TVN Style.